Za mě super přístup, koupě bytu s panem Krakonošem proběhla skvěle, všechno nepříjemné papírování udělají za vás, vysvětlí, odpoví na případné dotazy, krásně vás provedou a se vším seznámí, jen možná párkrát vázla komunikace skrz nezvedání telefonu ale to se dalo v pohodě pochopit skrz množství nemovitosti najednou v jednání. Každopádně určitě doporučuji ať už kupující nebo prodávající.