Mám radost, že první člověk z Hranic, se kterým jsem měla tu čest, je právě pan Stojka. Neobvykle ochotný makléř, který zná Hranice jako své boty. Dokázal nám poradit nejen s bydlením, nájemní smlouvou, ale i s energiemi. Profík na svém místě. Upřímně doufám, že s hranickými budu mít podobně skvělou zkušenost jako s místním Krakonošem. Rozhodně tohoto makléře doporučuji.