Jednání s panem Stojkou bylo profesionální a zároveň i zcela lidské. K nákupu nemovitosti sice nakonec nedošlo, ale rád bych vyzdvihl jeho přístup k celé věci. Budu mluvit i za partnerku, když napíši, že jednání s panem Stojkou bylo jedno z těch nejlepších, které jsme při hledání nemovitosti zažili.