S panem Petrem Stojkou jsem byla velice spokojená, příjemné jednání, dodržení všeho na čem jsme se domluvili, dobrá příprava, rychle jednání a i se smlouvami. Prostě kompletní servis. Za mne veliká spokojenost a určitě doporučuji.

NEVÍTE SI RADY?

Vyplňte formulář a Krakonoš Vám rád odpoví!

Posláním sojky souhlasím se zpracováním osobních údajů.

NEVÍTE SI RADY?

Vyplňte formulář a Krakonoš Vám rád odpoví!

Posláním sojky souhlasím se zpracováním osobních údajů.